Péntek, 19.04.2024, 05:14

Felhasználók: 0

Főoldal » 2009 » Szeptember » 8 » СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
Сьогодні - День Знань - радісне і хвилююче свято зустрічі зі школою, зі своїми вчителями й однокласниками.

Посміхається вся країна,
Літо нас проводжа на урок,
Зустріча осінь дружну родину
І збирає на перший дзвінок
Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх.
Це моя найкраща школа
Зустрічає школярів своїх.

Перше вересня – це надзвичайно хвилюючий день, що об'єднує не лише учнів, батьків, освітян, це – свято кожної людини. . І кожен з нас завжди несе у своєму серці світлі спогади про шкільні роки, як про один з найкращих періодів у своєму житті.

Сьогодні 22 першокласників вперше сіли за парти нашої школи. Урочисто ввійшли вони до шкільної родини. Перед ними відкриються тисячі доріг країни Знань і вічних істин Добра, Краси, Здоров'я. Тож всі виступаючі бажали першокласникам успіхів у їх подоланні! Так хочеться, щоб збулися всі найзаповітніші мрії та сподівання батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими, вихованими та високоморальними!

І сьогоднішнє Свято першого дзвоника було особливо урочистим,адже стільки гостей поспішали до школи,щоб привітати школярів з початком навчального року.

Після вітального слова директора школи Майрош М.Ю. присутніх на святі привітали інші видатні гості нашої школи.

У 2009-10 навч. році у школі впроваджено профільне навчання технологічного напрямку в 10-х класах (15+7 учнів) У 7-х класах здійснюється допрофільна підготовка з інформатики із варіативної частини.

Вбрав вересень калину у намисто,
З птахами щедре літо відлітає.
Перший дзвінок лунає урочисто,
Бо рік новий навчальний наступає.

/ФЕРЕНЦ П.С./

Megtekintések száma: 1906 | Hozzáadta:: Sisloci-suli | Helyezés: 0.0/0
Összes hozzászólás: 0
Hozzászólásokat csak regisztrált felhasználók írhatnak.
[ Regisztráció | Belépés ]
«  Szeptember 2009  »