Szombat, 27.04.2024, 12:59

·         Всі предмети ЗНО

·         Математика по темах

·         Математика весь курс

·         Англійська мова (7 рівнів)

Шановні викладачі, учні старших класів, випускники середньої школи минулих років!

Безкоштовно з 1 вересня!

Ви маєте унікальну можливість для підготовки до успішного проходження незалежного тестування - ЗНО 2010!.

Ви можете використати безкінечну кількість спроб для підготовки до тестування наступного року за допомогою інструментів цього сайту.

Вам безкоштовно пропонуються тисячі реальних завдань для тестування, що повністю відповідають вимогам ЗНО.

Ви маєте можливіть готуватись до тестування з восьми дисциплін, за якими буде проходити незалежне тестування наступного року.

Для зареєстрованих користувачів доступні додаткові сервіси - аналіз результатів тесту, підказки, статистика, донавчання. Ми надаємо Вам можливість проходити тренінг з тестування з ряду дисциплін на електронній копії реального бланку незалежного тестування, який виглядає аналогічно офіційному, але працює в інтерактивному режимі.

Ви можете скористатись бібліотечкою з підручниками.

У цьому навчальному році ми запропонуємо Вам ще багато цікавих і корисних новинок.

Слідкуйте за новинами!

Запрошуємо до співпраці!

Реєструйтесь і отримуйте безмежні можливості для успішної підготовки до тестування - ЗНО 2010.

Ваш успіх - у Ваших руках!

«  Április 2024  »